İstanbul Maden ve Metal İhracatçıları Birlikleri (İMMİB) Yönetimi tarafından 08.11.2022 tarihinde Ankara’da Derneğimizi ziyaretleri ve Sayın Şevket Demirel tarafından plaket takdimleri için teşekkür ederiz.
![](https://kromder.org.tr/wp-content/uploads/2023/05/kromder-ziyaret.jpg)
![](https://kromder.org.tr/wp-content/uploads/2023/05/kromder-ziyaret-1.jpg)
İstanbul Maden ve Metal İhracatçıları Birlikleri (İMMİB) Yönetimi tarafından 08.11.2022 tarihinde Ankara’da Derneğimizi ziyaretleri ve Sayın Şevket Demirel tarafından plaket takdimleri için teşekkür ederiz.
Comments are closed.